Vážené zákaznice, vážení zákazníci, eshop zIndie.cz k 31. říjnu 2021 ukončí svoji činnost. Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a podporu indického řemesla!

Plechový hrnek žlutomodrý

195 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ručně malovaný plechový hrnek, nerezový 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejen na vodu nebo do přírody využijete malované plechové hrnky. My v nich servírujeme mango lassí nebo čaj darjeeling. Plecháčky prodáváme v sadě 6 ks nebo samostatně, v jemné žlutomodré barvě s červenočernými kvítky. Je ručně malovaný a pochází z lokální indické dílny. Plecháčky raději nedávejte do myčky, dopřejte jim jemné ruční mytí. Sice je to vícepráce, odvděčí se vám za to dlouhou životností.

O výrobci:

Tento výrobek pochází z dílny komunitní podnikatelky Mrináliky, která založila a vede malířskou dílnu ve městě Džajpur. Sdružuje zde umělce a umělkyně z různých koutů Indie, kteří promítají své rozmanité kulturní kořeny do předmětů denní potřeby. 

Údržba:

Vnější stranu plechových hrnků čistěte jemným hadříkem nebo jemnou stranou houbičky. Nepoužívejte drátěnky nebo abrazivní čistící prostředky. Vnitřek plecháčků je možno čistit obvyklým způsobem. Nemyjte v myčce na nádobí. Nevystavujte teplotám vyšším než 80 °C.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Plechové hrnky
Barva: modrá, žlutomodrá
Materiál: nerezová ocel
Motiv: květiny
Objem: 250 ml
Váha: 120 g
Rozměry: 8 cm x 8 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: