Vážené zákaznice, vážení zákazníci, eshop zIndie.cz k 31. říjnu 2021 ukončí svoji činnost. Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a podporu indického řemesla!

Jezdíme do Indie a vybíráme tam pro vás nábytek a rukodělné výrobky, jaké jinde nenajdete.

o_nas_zindie(2)

Jezdíme do Indie a vybíráme tam pro vás nábytek a rukodělné výrobky, jaké jinde nenajdete. 

Jak to všechno začalo? Už je tomu nějaký pátek, co jsme se potkali na studiích v indické Ágře. Odtamtud jsme se vydávali jsme na spanilé výlety po vesničkách i megapolích a Indii objevovali se všemi jejími krásami a neduhy. Vždycky nás udivovaly nádherné předměty, v nichž se mísily staletími prověřené řemeslné postupy se zcela specifickou indickou estetikou. 

Kolikrát jsme si chtěli nějaký pěkný kousek přivézt s sebou domů, ale zdaleka ne všechny se nám vešly do kufru. 

Po letech jsme se sešli a rozhodli jsme se tento problém vyřešit nejen pro sebe, ale i pro vás. Nasedli jsme do letadla, v rozpáleném indickém létě jsme navštívili tucty rodinných továren a manufaktur, vyptávali se majitelů i řemeslníků. Kvalita a výjimečnost výrobků pro nás při výběru měly stejnou váhu jako důstojné pracovní podmínky těch, kteří jim dávají duši. 

Tak vznikl e-shop, jehož zvukomalebné jméno s poetickým významem si nikdo nepamatoval ani napotřetí. Za pochodu jsme si jméno změnili na zIndie.cz.

Věříme, že se vám produkty budou líbit a těšíme se na radost, kterou vám přinesou. Pojďte objevovat Indii s námi!

Produkty, které zde na e-shopu zIndie.cz naleznete jsme všechny osobně vybrali, pochází z malých rodinných továren a dílen, které jsme do jedné osobně navštívili. Všichni výrobci respektují principy fair-trade. Věříme, že se vám budou líbit a těšíme se na radost, kterou přinesou. 

Chcete nám napsat nebo si prohlédnout / vyzvednout výrobky osobně? Zde jsou naše kontaktní údaje.

Alena, Filip, Anita.

0