Věříme, že zdraví je to nejdůležitější, proto jsme dočasně zrušili možnost platby na dobírku a prohlídky zboží v showroomu. Osobní odběry probíhají po předchozí domluvě předáním mezi dveřmi. Jsme tu stále pro vás a balíčky stále odesíláme. Děkujeme za vaši přízeň a držte se!

Nábytek

25 položek celkem
bila suplikova komoda designovy vzhled zindie
Limited
7 990 Kč
Nahoru
Další produkty

Indický nábytek, který dovážíme z Indie pochází z malé rodinné továrny, kde se jednotlivé kousky vyrábí ručně v malém počtu kusů. Zajišťujeme tak pro své zákazníky kvalitní nábytek v jedinečném provedení. Pracovní podmínky v této továrně jsou postavené na principu fair-trade. Pravidelně místo výroby navštěvujeme a vybíráme pro vás to nejlepší, co Indie nabízí.

Nábytek je vyráběný z mangového dřeva nebo akáciového dřeva. Mangové dřevo vyniká svou odolností vůči zatížení, je tvárné a pěstuje se udržitelným způsobem. Akáciové dřevo je velmi tvrdé, vyniká odolností vůči vodě a může se pochlubit krásnou vykreslenou strukturou.

Z indického nábytku pro vás dovážíme originální komody a skříně; masivní vyřezávané knihovny; jedinečné konzolové, konferenční, odkládací, noční stoly a stolky; nástěnná zrcadla v masivním rámu a vyřezávané mandaly k zavěšení na zeď.