Vážené zákaznice, vážení zákazníci, eshop zIndie.cz k 31. říjnu 2021 ukončí svoji činnost. Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a podporu indického řemesla!

Nábytek

27 položek celkem
komoda vysoka kovove nohy vyrezavana zindie
ZDARMAZDARMA 24 690 Kč –51 %
11 990 Kč
FUDC1475WOX01
vysoka skrinka s vitrinou zindie.cz
ZDARMAZDARMA 20 450 Kč –39 %
12 450 Kč
FUCA3119WOX01
Nahoru
Další produkty

Indický nábytek, který dovážíme z Indie pochází z malé rodinné továrny, kde se jednotlivé kousky vyrábí ručně v malém počtu kusů. Zajišťujeme tak pro své zákazníky kvalitní nábytek v jedinečném provedení. Pracovní podmínky v této továrně jsou postavené na principu fair-trade. Pravidelně místo výroby navštěvujeme a vybíráme pro vás to nejlepší, co Indie nabízí.

Nábytek je vyráběný z mangového dřeva nebo akáciového dřeva. Mangové dřevo vyniká svou odolností vůči zatížení, je tvárné a pěstuje se udržitelným způsobem. Akáciové dřevo je velmi tvrdé, vyniká odolností vůči vodě a může se pochlubit krásnou vykreslenou strukturou.

Z indického nábytku pro vás dovážíme originální komody a skříně; masivní vyřezávané knihovny; jedinečné konzolové, konferenční, odkládací, noční stoly a stolky; nástěnná zrcadla v masivním rámu a vyřezávané mandaly k zavěšení na zeď.