Vážené zákaznice, vážení zákazníci, eshop zIndie.cz k 31. říjnu 2021 ukončí svoji činnost. Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a podporu indického řemesla!

Doprava a platba

Objednávku k vám obvykle doručíme max. do 3 pracovních dnů od jejího přijetí.

O stavu objednávky budete informováni e-mailem

Pokud se na něco chcete zeptat, rádi vám poradíme na e-mailu info@zindie.cz nebo na telefonním čísle +420 799 537 366 (v pracovní dny 8:30 - 17:30).

Všechno zboží kromě nábytku k vám doručí naši přepravní partneři:

DPD Private

Nechte si v klidu doručit zásilku až domů. Se službou DPD private se hodinový interval doručení dozvíte smskou nebo e-mailem, navíc polohu zásilky můžete sledovat v aplikaci DPD kurýr. V ní můžete taky odložit datum doručení až o 10 dní nebo přesměrovat zásilku na nejbližší výdejní místo DPD pickup

Cena přepravy je 129 Kč vč. dph.  

Zásilkovna - na pobočku Z - Point ČR

Se Zásilkovnou můžete využít jednu z více než 3700 výdejních míst po celém Česku. O doručení se dozvíte bezplatnou smskou, ve které naleznete i heslo potřebné k vyzvednutí - takže občanku nemusíte hledat v peněžence!

Cena přepravy je 59 Kč vč. dph.

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout a prohlédnout osobně Na Košince 8 (poblíž Palmovky) v Praze 8. Přesnou adresu naleznete v našich  kontaktech.

Osobní odběr je zdarma.

V případě zájmu o osobní odběr je potřeba domluvit si termín vyzvednutí. Obvykle jsme k dispozici ve všechny pracovní dny v časech 8:30 - 17:30. Pokud Vám termín nevyhovuje nebo preferujte osobní odběr o víkendu či svátcích, kontaktujte nás prosím s dostatečným předstihem na emailu info@zindie.cz nebo na tel. +420 799 537 366 a domluvíme si vhodný termín individuálně! 

Objednali jste si u nás nábytek? 

Můžete si ho také vyzvednout u nás osobně, nebo ho dopravíme až k vašim dveřím obvykle max. do 9 pracovních dní od přijetí platby (většinou to stihneme dříve). Termín doručení vám sdělíme předem telefonicky a potvrzení vám také zašleme e-mailem.  

Platba

Přijímáme platby kartou

Používáme platební bránu GoPay - je zabezpečená a podporuje všechny hlavní typy karet jako Visa nebo MasterCard

O tom jak platit bezpečně na internetu se dozvíte v tomto článku.

 

Zaplatit také můžete na dobírku v ceně 29 Kč

U Zásilkovny lze platit v hotovosti nebo kartou přímo na výdejním místě

Limit pro platbu dobírkou na výdejním místě Zásilkovny je 5000 Kč vč. dph (hodnota objednávky). 


Nábytek je možné platit kartou online, bankovním převodem (doručovat budeme po připsání částky k nám na účet), při osobním převzetí možnost platit v hotovosti nebo kartou.

Děkujeme za pozornost!